Vinařství Vaněk

Vinari Znojmo, vinar Jan VanekVinařství Jana Vaňka vzniklo v roce 1995 v největší vinařské oblasti okresu Znojmo – v obci Vrbovec. Obhospodařuje přes 4 ha vinic v jedné z nejlepších poloh zdejšího okolí. Zdejší půdy obsahují velké množství minerálů a spolu s příhodným podnebím dávají zdejšímu vínu specifický charakter.

Vinari Znojmo, vinar Jan Vanek

Filozofií Jana Vaňka je produkovat víno, které dosahuje nejvyšší možné kvality po dlouhodobém zrání v lahvích. Proto používá mj. vysoce kvalitní přírodní a nelisované korky, díky kterým víno žije ještě několik let po uzavření do lahve.

Výjimečné kvality vína dosahuje starostlivou péčí o vinohrad, reduktivním řezem a velmi pozdní ruční sklizní. Mladé víno zraje v tradičních dubových sudech.

Vinařství Vaněk získalo řadu ocenění z domácích i mezinárodních soutěží. Bílá vína Sauignon a Ryzlink rýnský mají certifikaci VOC Znojmo.

 

Vinari Znojmo, vinar Jan Vanek

Vinari Znojmo, vinar Jan VanekVinari Znojmo, vinar Jan Vanek
 
 
Nabídku vín Vinařství vaněk Vám na internetu exkluzivně nabízí Vinaři Znojmo. Přejít na nabídku Vinařství Vaněk. 
 
Vinari Znojmo, vinar Jan VanekVinari Znojmo, vinar Jan VanekVinari Znojmo, vinar Jan VanekVinari Znojmo, vinar Jan Vanek
 

Newsletter
Nevyplňujte toto pole:
10.9.2014
Novinky z Vinařství Vaněk

Pokud máte rádi čistá vína, vyráběná postaru v dřevěných sudech, ochutnejte vína z Vinařství Vaněk. Na hlavní sezónu jsme pro Vás přichystali řadu novinek. Vybírat můžete z řady VOC Znojmo, najdete zde přívlastková vína, červená vína z dubových sudů i několik archivních vín. Pokud necháte výběr na nás, máme pro Vás sady s výběrem toho nejlepšího. 

více
1.9.2014
Luxusní vína od Horta nově v nabídce

Na hlavní sezónu jsme pro vás přichystali luxusní vína z Vinařství Hort. Vína od Horta jsou vždy speciální. Proto je vyhledávají znalci, fajnšmekři nebo všichni ti, kteří chtějí ochutnat něco výjimečného. Vína Hort jsou také skvělým hodnotným dárkem i příležitostí k investici. V týdnu od 1. do 7. září navíc s dopravou zdarma.

více
21.8.2014
Novinky v nabídce Znovín Znojmo

Připravili jsme pro Vás novinky sezóny 2013 z vinařství Znovín Znojmo. Najdete zde nové sady vín, nová vína ročníku 2013 i např. novou řadu vín Ledňáček. Novinky najdete na titulní straně níže v kategorii Novinky nebo na stránce Znovín Znojmo zde.

více
Přihlášení
Nemůžete vyplnit toto pole