Vinařství Vaněk

Vinari Znojmo, vinar Jan VanekVinařství Jana Vaňka vzniklo v roce 1995 v největší vinařské oblasti okresu Znojmo – v obci Vrbovec. Obhospodařuje přes 4 ha vinic v jedné z nejlepších poloh zdejšího okolí. Zdejší půdy obsahují velké množství minerálů a spolu s příhodným podnebím dávají zdejšímu vínu specifický charakter.

Vinari Znojmo, vinar Jan Vanek

Filozofií Jana Vaňka je produkovat víno, které dosahuje nejvyšší možné kvality po dlouhodobém zrání v lahvích. Proto používá mj. vysoce kvalitní přírodní a nelisované korky, díky kterým víno žije ještě několik let po uzavření do lahve.

Výjimečné kvality vína dosahuje starostlivou péčí o vinohrad, reduktivním řezem a velmi pozdní ruční sklizní. Mladé víno zraje v tradičních dubových sudech.

Vinařství Vaněk získalo řadu ocenění z domácích i mezinárodních soutěží. Bílá vína Sauignon a Ryzlink rýnský mají certifikaci VOC Znojmo.

 

Vinari Znojmo, vinar Jan Vanek

Vinari Znojmo, vinar Jan VanekVinari Znojmo, vinar Jan Vanek
 
 
Nabídku vín Vinařství vaněk Vám na internetu exkluzivně nabízí Vinaři Znojmo. Přejít na nabídku Vinařství Vaněk. 
 
Vinari Znojmo, vinar Jan VanekVinari Znojmo, vinar Jan VanekVinari Znojmo, vinar Jan VanekVinari Znojmo, vinar Jan Vanek
 

Newsletter
Nevyplňujte toto pole:
Novinky
11.4.2014
Novinky v Lahoferu

Vážení zákazníci, aktualizovali jsme pro Vás nabídku vinařství Lahofer. Nově získali za vína Ryzlink a rulandu šedou Salon Vín 2014. Doporučujeme. Opět v nabídce je výběr růžových a červených vín.

13.3.2014
Novinky z Arte Vini

Dovolujeme si Vás upozornit na aktualizovanou nabídku vinařství Arte Vini. K dispozici jsou nyní prémiová vína ročníku 2013 a doplňují tak velmi povedné a populární starší ročníky zejména červných a rezervních vín. Příjemné změny jsou také v ceníku. Zlevnili jsme kusové ceny a výrazně také ceny vína v dřevěných boxech. Celá nabídka Arte Vini zde.

6.3.2014
Veltín extra od Piálků opět v prodeji!

Dlouho očekáváné víno z nabídky Vinařství Piálek & Jäger je zpět. Teprve v minulém týdnu nalahvované Veltlínské zleené extra 2013 je opět k dispozici. Tento Veltlín extra ve speciální lahvi je vždy ceněn velmi vysoko, jeho prostá a přitom silná, harmonická i zajímavá chuť ohromí každého znalce. I díky tomu je vždy mezi prvními víny, která se vyprodají. VZ extra v novém ročníku můžete koupit zde: Veltlín zelený Extra

Přihlášení
Nemůžete vyplnit toto pole